قیمت سپتیک تانک

سپتیک تانک فاضلاب

قیمت سپتیک تانک بسته به جنسیت و ظرفیت و کارایی متغیر است.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن

قیمت این نوع سپتیک تانک ها بالا است و در مقابل سپتیک تانک های آجری و بتنی قیمت بالایی دارد. ولی مزایایی که این نوع از سپتیک تانک دارد سبب شده است که مصرف آن ها رو به رشد باشد.

سپتیک تانک های پلی اتیلنی به دو دسته تک جداره و دوجداره تقسیم بندی می شوند. ضخامت مقطع سپتیک تانک تک جداره حداکثر 12mm می باشد. به همین علت است که مقاومت جانبی آن ها در برابر فشارهای جانبی بسیار کمتر از نوع دوجداره است. سپتیک تانک تک جداره بدون داشتن اتاقک قابلیت دفن در زمین را ندارد.

سیستم تولید سپتیک تانک ک جداره به گونه ای است که ایجاد دیواره داخلی سپتیک به سختی ممکن خواهد بود که در اینصورت سپتیک تانک بخش زیادی از کارایی خود را از دست می دهد. به خاطر همین مسائل و مشکلات، استفاده از این نوع مخازن پلی اتیلنی تک جداره به عنوان سپتیک تانک توصیه نمی شود.

سپتیک تانک دو جداره

سپتیک تانک های دوجداره دارای ضخامت تا 100mm می باشند که این ضخامت بالا در کنار هندسه مقطع باعث ایجاد یک مقاومت جانبی بالایی در مخازن پلی اتیلن دوجداره می شود. برخلاف پلی اتیلن های تک جداره، دوجداره ها را می توان بدون هیچ اتاقک یا نگهدارنده می توان در زیر خاک مدفون ساخت. ضخامت بالای جداره این امکان را فراهم می سازد که هر نوع صفحه یا دیواره را بتوان در داخل سپتیک تانک جوش داد و هر نوع اتصال مورد نیاز را تعبیه نمود.

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت سپتیک تانک ارتفاع خاکی است که روی سپتیک تانک خواهد آمد. انواع سپتیک تانک ها اعم از سپتیک تانک پلی اتیلن ، سپتیک تانک بتنی آماده و سپتیک تانک فایبرگلاس و یا حتی سپتیک تانک بتنی به میران خاکی که روی آن وارد می‌شود وابسته است.

قیمت سپتیک تانک

مثالی از قیمت های متغیر سپتیک تانک

بطور مثال سپتیک تانک پلی اتیلن 20 مترمکعب می‌تواند از 9.5 میلیون تومان برای عمق دفن نیم متر خاک تا 24 میلیون تومان برای 13 متر خاک قیمت بدهیم . ممکن است سپتیک تانک مخصوص جایی که خاک نرم و سرند شده استفاده شود و دارای زیرسازی بتنی مرتب باشد دارای قیمت کمتری نسبت به سپتیک تانکی خواهد بود که در جایی پر از سنگهای تیز و زبر و بدون زیر سازی مورد استفاده قرار می‌گردد .

سوالات متداول در مورد قیمت سپتیک تانک

سپتیک تانک ؟ قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن ؟ قیمت سپتیک تانک فاضلاب ؟

در این محتوا سعی داریم شما را با نحوه قیمت دهی سپتیک تانک آشنا کنیم . شاید بدانید که انواع و ظرفیت¬های مختلفی از سپتیک تانک موجود است. که هرروزه قیمت پلی اتلین موجود در بورس در حال تغییر است. نوشتن این قیمت با توجه به نوسانات بازار در وب سایت کار مشکلی است. لذا کارشناسان پارس پلیمر صفاهان 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند.

تعریف سپتیک تانک

وسیله‌ای است که برای زلال کردن فاضلاب انسانی (نوعی پکیج تصفیه فاضلاب) است . سپتیک تانک عملیات پیش تصفیه فاضلاب را انجام می‌دهد. این عملیات بی¬هوازی انجام می‌شود. این نوع پکیج تصفیه فاضلاب دارای 2 قسمت بوده است که با 1 یا 2 دیواره جداکننده به نام¬های وافل سپتیک تانک جدا شده است. اندازه لوله های ورودی و خروجی سپتیک تانک به‌صورت دلخواه تعیین می‌گردد. این کار به عهده کارفرمای محترم است که می‌تواند آن را تعیین کند و به کارخانه ارسال نماید.

روش ساخت و تعیین قیمت سپتیک تانک

روش ساخت به صورتی است که یک ونت هوا درون آن قرار می¬دهیم که گازهای تولید شده‌ای همچون H2S وCo2 را به بیرون از سپتیک تانک هدایت می¬کند . سپتیک تانک ساخت ایران پلی‌اتیلن دارای استاندارد 8074 می‌باشند که بر اساس استاندارد DIN 8074 سپتیک تانک حداقل 4 نیوتن بار را تحمل کند . همچنین این شرکت توانایی ساخت سپتیک تانک Core less tube را داراست .

مشاوره جهت قیمت سپتیک تانک

جهت مشاوره و استعلام قیمت با شماره تماس‌های 15 الی 52374812-031 تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما قیمت به¬روز را دریافت نمایید . کارشناسان پارس پلیمر صفاهان در طی تماس با شما توضیحات شما رو گوش داده و با توجه به نیاز شما سپتیک تانک موردنیاز را پیش طراحی برای شما ارسال می‌نمایند و شما پیشنهادات خود را ذکر می¬کنید. پروپزال کامل در رابطه با سپتیک تانک پیشنهادی شما اعم از سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره یا تک جداره را برای شما ارسال می‌شود .

هم چنین در صورت نیاز پیش فاکتور مورد نظر نیز برایتان ارسال می‌گردد تا بدین طریق اطلاعت بسیار کامل و تکمیلی از محصول سفارشی خود داشته باشید . سپس پس از تایید پیش فاکتور فروش نسبت به ارسال نقشه سپتیک تانک و اخذ تائیدیه تعداد ورودی و خروجی های سپتیک تانک و نهایتا تولید دستگاه سپتیک فاضلاب اعمال می‌گردد.

تماس با کارشناسان پارس پلیمر صفاهان

15 الی 52374812-031

کاربردهای سپتیک تانک

سپتیکها ، پکیج تصفیه فاضلاب زیرزمینی هستند که در کمپ های کارگری ، در کارگاه های ساختمانی بیمارستان ها ، مناطق روستایی بدون سیستم های فاضلاب متمرکز و … استفاده می‌شود. سپتیک تانک پر کاربردترین مخزن جهت ذخیره موقت فاضلاب به ویژه فاضلاب های بهداشتی – انسانی است . سپتیک تانک توسط یک دیواره به دو بخش نامساوی تقسیم شده است . ویژگی های سپتیک تانک سبب کاربرد گسترده آنها در بخش های مختلف خانگی ، بهداشتی و صنعتی شده است .

فناوری جدید این نوع پکیج تصفیه فاضلاب

سپتیک تانک نوعی پکیج تصفیه فاضلاب است. واین فناوری از قدرت طبیعت و تکنولوژی اثبات شده برای تصفیه فاضلاب تولید شده توسط حمام ، آشپزخانه و لباس های شسته شده استفاده می کند . سیستم یک سپتیک تانک معمولی شامل یک مخزن و یک میدان تخلیه یا میدان جذب آلودگی های جامد می باشد . مخزن سپتیک تانک هضم مواد آلی را انجام می‌دهد و مواد جامد و شناور (مانند روغن و گریس ) و مواد جامد را از فاضلاب جدا می کند .

انواع سپتیک تانک

سپتیک تانک فاضلاب آماده یا پیش ساخته دارای 4 نوع تقسیم بندی به این شرح است :

1- سپتیک تانک پیش ساخته بتنی

2- سپتیک تانک پیش ساخته فایبرگلاس GRP

3- سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره

4- سپتیک تانک فایبرگلاس SMC

هر یک از انواع مدل سپتیک تانک های فوق دارای مزایایی نسبت به دیگری هستند بطور مثال سپتیک تانک فایبرگلاس SMC بمنظور تولید سپتیک تانک جهت مونتاژ در محل مورد استفاده قرار می گیرد. به این معنی که در برخی از موارد بدلیل محدودیت در ورود سپتیک تانک به محل پروژه می بایست پنل های سپتیک تانک بصورت دمونتاژ در کاخانه تولید و جهت مونتاژ به محل پروژه منتقل گردد. در این صورت از سپتیک تانک فایبرگلاس SMC استفاده می‌گردد.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن

در ابتدای مقاله گفته شد که سپتیک تانک انواع مختلفی دارد از انواع آن می¬توان سپتیک تانک فایبرگلاس ، سپتیک تانک پلی اتیلن و.. نام برد . ممکن است شما اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشید. در غیر این صورت متخصصان ما منتظر سوالات شما در خصوص سپتیک تانک و ارائه حجم مورد نیاز سپتیک تانک ، قیمت سپتیک تانک ، نحوه نصب سپتیک تانک ، تعیین ظرفیت سپتیک تانک می باشند.

لیست حدود قیمت های سپتیک تانک پلی اتلین

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره 20 مترمکعب با لوله پلی اتیلن دوجداره با قطر 1.6 متر و 1.8 متر و 2 و 2.5 متر از هم تفاوت دارند . پارامترهای تعیین کننده قیمت بسته به میزان خاکی که روی تاج مخزن سپتیک می آید تعیین کننده مقاومت مکانیکی لازم در تولید سپتیک تانک پلی اتیلن و انتخاب قطر لوله سپتیک تانک متفاوت است. لذا قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن بستگی به پارامترهای زیادی دارد که شما با ساده ترین حالت که تماس با کارشناسان پارس پلیمر صفاهان است در مورد حجم سپتیک تانک و قیمت سپتیک تانک راهنمایی لازم را به عمل می آوریم.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 5 مترمکعب

سپتیک تانک پلی اتیلن 5 مترمکعب با لوله اسپیرال ، لوله کاروگیت و لوله کورتیوب با قطر 1.2 ، 1.4 و 1.6 قابل تولید است. در صورت تولید سپتیک تانک پلی اتیلن 5 مترمکعب با قطر 1.2 طول دستگاه معادل 4.42 متر است. در صورت استفاده از لوله با قطر 1.4 متر برای تولید سپتیک تانک پلی اتیلن 5 مترمکعب طول مخزن سپتیک معادل 3.3 متر می باشد و در صورت استفاده از لوله قطر 1.6 متر در تولید سپتیک تانک 5 مترمکعب طول دستگاه معادل 2.5 متر خواهد گردید.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 5 متر مکعب با لوله کاروگیت از انواع دیگر سپتیک تانک های تولیدی 5 مترمکعب کمتر و قیمت سپتیک تانک 5 مترمکعب پلی اتیلن با لوله اسپیرال روصاف – تو صاف از همه انواع دیگر سپتیک تانک 5 مترمکعب ارزان تر خواهد بود.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 10 مترمکعب

سپتیک تانک پلی اتیلن 10 مترمکعب یکی از پرمصرف ترین مخازن سپتیک تانک در ایران و جهان است. چرا که در محاسبه ظرفیت سپتیک تانک اغلب در صورت رسیدن به اعدادی معادل 11 و 12 مترمکعب برای ظرفیت سپتیک تانک و همچنین 8 و 9 مترمکعب ، متخصصان به دلیل تیراژ بالا در تولید سپتیک تانک 10 مترمکعب، پیشنهاد استفاده از مخزن سپتیک تانک به ظرفیت 10 مترمکعب را می‌نمایند. ارزان ترین نوع سپتیک تانک 10 مترمکعب نمونه بتنی پیش ساخته است.

مقاومت سپتیک پلی اتیلن 10 متر مکعب

سپتیک تانک پلی اتیلن 10 مترمکعب با لوله اسپیرال یا کاروگیت و همچنین کورتیوب قابل تولید می باشد. مقاومت حلقوی لوله بستگی به میزان خاکی که سپتیک تانک زیر آن قرار می گیرد دارد.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 20 مترمکعب

سپتیک تانک پلی اتیلن 20 مترمکعب می‌تواند بنا بر ابعاد موجود در پروژه پلی اتیلن دوجداره با قطر 1.6، 1.8، 2، 2.2، 2.5 متر تولید گردد. بطور مثال طول سپتیک تانک پلی اتیلن 20 متر مکعب با قطر 2 متر مساوی 6.4 متر خواهد بود. در کتابهای خاصی این موضوع مطرح است عمق انباره سپتیک تانک باید بیشتر از 1.2 متر باشد. به این عمق موثر ارتفاع سپتیک تانک می گویند.

موارد مهم در اندازه گیری هزینه سپتیک تانک

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 20 مترمکعب بسته به نوع لوله پلی اتیلنی که در تولید سپتیک تانک پلی اتیلن 20 متر مکعب مورد استفاده قرار گرفته می‌تواند از 80 میلیون ریال تا 249 میلیون ریال تغییر نماید. سپتیک تانک پلی اتیلن 20 متر مکعب بدلیل پر استفاده بودن همواره یکی از خطوط تولید پارس پلیمر صفاهان را دربر گرفته است. قطر و طول استاندارد در سپتیک تانک پلی اتیلن 20 مترمکعب بترتیب 2.2 و 5.3 متر می باشد. سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره با ظرفیت 20 مترمکعب دارای قطر داخلی 2.2 متر (حداقل قطر خارجی 2.3 متر) و طول 5.3 متر می باشد.

پس حداقل ضخامت بدنه سپتیک تانک پلی اتیلن دوجدارهبه ظرفیت 20 مترمکعب، معادل 5 سانتیمتر در یک طرف و 10 سانتیمتر در دو طرف سپتیک تانک می باشد. حداکثر ضخامت بدنه سپتیک تانک پلی اتیلن جهت تحمل بار ترافیک و خاک تا عمق 13.3 متر معادل 14 سانتیمتر در یک طرف سپتیک تانک و 28 سانتیمتر در دو طرف سپتیک تانک پلی اتیلن 20 مترمکعب می باشد.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 30 مترمکعب

سپتیک تانک پلی اتیلن 30 مترمکعب مخزنی است که بصورت استاندارد از لوله پی اتیلن دوجداره با سازه اسپیرال و یا سازه کورتیوب و یا کاروگیت که هر سه از خانواده پلی اتیلن دوجداره هستند با قطر اکونومی 2.5 متر (قطر داخلی لوله پلی اتیلن دوجداره) و طول 6.1 متر یا 6100 میلیمتر، ساخته شده است.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 30 مترمکعب بر اساس میزان خاکی که قرار است روی تاج مخزن سپتیک ریخته شود و میزان ترافیکی که قرار است روی سپتیک تانک تردد نماید و همچنین تعداد ورودی و خروجی سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره تعیین میگردد. در صورتی که مخزن سپتیک پلی اتیلن 30 مترمکعب بدلیل شرایط خاص محل نصب دارای قطر بیشتر یا کتر و در نتیجه طول مخزن سپتیک بیشتر یا کمتر گردد قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 30 مترمکعب تغییر خواهد نمود.

عوامل موثر روی قیمت سپتیک تانک پلی اتلین 30 مترمکعب

قیمت این دستگاه بطور نرمال در محدوده 110 تا 349 میلیون ریال نوسان خواهد نمود. بطور مثال قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن با قطر 2 و طول 9.55 با نیم متر خاک روی تاج سپتیک تانک که دارای ظزفیت 30 مترمکعب خواهد بود معادل 159 میلیون ریال می باشد. این سپتیک تانک دارای یک ورودی و یک خروجی به به قطر 110میلیمتر خواهد بود. همچنین این سپتیک تانک دارای دو دریچه بازدید و یک ونت جهت تخلیه گاز متان تولیدی بواسطه فعالیت باکتریهای بی هوازی خواهد بود. تعداد 6 پایه موجبات ایستایی سپتیک تانک پلی اتیلن 30 متر مکعب را روی تریلی و بتن مگری که توسط پیمانکار بمنظور تعادل ریخته می‌شود را فراهم می کند.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 35 مترمکعب

سپتیک تانک فاضلاب 35 مترمکعبی با لوله پلی اتیلن دوجداره با قطر 2 و 2.2 و 2.5 متر قابل تولید است . سپتیک تانک پلی اتیلن 35 مترمکعب دارای قیمت در محدوده 125 میلیون ریال تا 400 میلیون ریال می باشد . سپتیک تانک 35 متر مکعبی که دارای قطر 2.5 متر باشد دارای طول 7.2 متر خواهد بود . این نوع سپتیک تانک دارای قطر خارجی 2.75 متر می باشد . سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره حداقل دارای دو عدد دریچه بازدید ، یک عدد ونت و یک ورودی و یک خروجی می باشد.

عوامل موثر روی قیمت سپتیک تانک 35 متر مکعب

دریچه بازدید تعبیه شده در این نوع سپتیک تانک یعنی سپتیک تانک پلی اتیلن 35 مترمکعب معمولا دو عدد در سایز 600 میلیمتر در تاج مخزن سپتیک 35 مترمکعب و در فاصله 80 سانتیمتر از کناره های سپتیک تانک پلی اتیلن 35 مترمکعبی می باشد . بافل سپتیک تانک پلی اتیلن 35 مترمکعبی از دیواره ورودی در 5 متری سپتیک تانک قرار می گیرد . وظیفه دیوایدر یا بافل در سپتیک تانک جلوگیری از نفوذ آلودگی های فیزیکی از قسمت اول به دوم سپتیک تانک می باشد .

ارتفاع دیوایدر سپتیک تانک پلی اتیلن 35 مترمکعبی 2.3 متر می باشد . در ارتفاع 1 متری از کف مخزن درون این دیوایدر سوراخی به اندازه قطر لوله ورودی تعبیه شده است که آب را از قسمت زلال سپتیک تانک پلی اتیلن به قسمت دوم هدایت می کند.

تعداد پایه های سپتیک تانک پلی اتیلن 35

تعداد پایه های این نوع سپتیک 6 عدد می باشد که بصورت مساوی در بدنه سپتیک تانک تقسیم شده است . ونت این نوع سپتیک تانک از لوله 3 اینچ می باشد که در بالاترین نقطه سپتیک تانک پلی اتیلن 35 مترمکعبی بصورت لوله عصایی نصب شده است .

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 40 مترمکعب

سپتیک تانک پلی اتیلن با ظرفیت 40 مترمکعب یکی از احجام پرمصرف سپتیک تانک فاضلاب می باشد . این نوع سپتیک تانک آماده بدلیل مصرف بالا در تمامی پروژه های متوسط و بزرگ اغلب در کارخانه بصورت آماده حمل موجود می باشد. قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 40 مترمکعب بدلیل تقاضای بالا اصولا به نسبت سایر انواع سپتیک تانک از قیمت بالاتری برخوردار است .

قطر سپتیک تانک پلی اتیلن 40 مترمکعب

قطر این نوع 2.5 متر و طول این دستگاه معادل 8.2 متر می باشد و در صورت سفارش تولید سپتیک تانک پلی اتیلن بصورت پیش ساخته با قطر 2 متر طول این نوع سپتیک تانک به 12.7 متر خواهد رسید که در هر دو صورت می بایست توسط یک دستگاه تریلی 18 چرخ حمل و به محل پروژه انتقال یابد . قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره با ظرفیت 40 مترمکعب بنا به شرایط دفن اعم از اکسپوز بودن یا مدفون بودن دستگاه و میزان خاکی که قرار است روی مخزن بریزند.

سرعت تولید سپتیک تانک

اغلب افرادی که سپتیک تانک پلی اتیلن تاکنون استفاده نموده اند بدلیل سرعت بالای تولید این نوع سپتیک تانک در تمامی پروژه های خود موافقت خود را با تداوم این نوع تصمیم گیری ابراز نموده اند . سپتیک تانک پلی اتیلن 40 مترمکعب دارای یک دیوایدر و دو ویزیت ولو (دریچه بازدید)، یه ورودی به قطر 160 یا 125 میلیمتر ، یک ونت جهت انتقال گار متان و 6 پایه جهت جلوگیری از غلطیدن سپتیک تانک بهنگام نقل و انتقال می باشد.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 50 مترمکعب

سپتیک تانک پلی اتیلن با سازه دوجداره در ظرفیت 50 مترمکعب با لوله کاروگیت ، اسپیرال و یا کورتیوب و قطر داخلی 2520 میلیمتر همچنین قطر خارجی از 2670 میلیمتر تا 2790 میلیمتر تولید و به بازار عرضه می‌گردد. لوله اسپیرال مورد استفاده در تولید سپتیک تانک پلی اتیلن همواره دارای بالاترین درخواست می باشد چرا که اولا بصورت یکپارچه و بدون جوش در بدنه تولید می‌گردد و در ثانی توانایی تحمل بار خاک تا 13 متر از تاج مخزن سپتیک یا لوله را داراست .

همچنین سپتیک تانک پلی اتیلن با لوله قطر 2250 میلیمتر البته فقط در سازه اسپیرال قابل تولید است . در این صورت سپتیک تانک پلی اتیلن 50 مترمکعب دارای قطر داخلی 2250 میلیمتر و قطر خارجی 2450 میلیمتر خواهد بود . همچنین طول لوله اسپیرال مورد استفاده در ساخت سپتیک تانک 50 مترمکعب معادل 13 متر خواهد بود که برای ترابری سپتیک تانک پلی اتیلن 50 متر مکعب با قطر 2.25 متر حتما می باید از تریلی کفی با طول 13.6 متر استفاده نمود.

مناسب بودن قیمت سپتیک تانک 50 با لوله کورتیوب

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 50 مترمکعب با لوله کورتیوب از همه انواع دیگر سپتیک تانک های 50 مترمکعب کمتر است و دلیل اصلی این موضوع استفاده از متریال کمتر در سپتیک تانک پلی اتیلن 50 مترمکعب با لوله کورتیوب نسبت به سپتیک تانک پلی اتیلن 50 مترمکعب با لوله اسپیرال و اسپیرال کاروگیت می باشد.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن 60 مترمکعب

سپتیک تانک پلی اتیلن همانطور که قبلا نیز اشاره شد سپتیک تانکی است که جنس بدنه سپتیک تانک از پلی اتیلن صلب یا RIGID PE ساخته شده است . سپتیک تانک پلی اتیلن 60 مترمکعب با لوله پلی اتیلن اسپیرال و لوله پلی اتیلن کورتیوب با قطر 2500 میلیمتر یا قطر 3000 میلیمتر و طول سپتیک تانک 12.2 متر یا 8.5 متر قابل تولید است . لازم بتوضیح است که قطر داخلی سپتیک تانک باید مد نظر گرفته شود تا با این ابعاد لوله ، ظرفیت سپتیک تانک معادل 60 مترمکعب باشد و نه قطر بیرون که متاسفانه برخی شرکت های تولیدکننده سپتیک تانک به این امر اقدام می ورزند .

کاربرد سپتیک تانک پلی اتیلن 60

سپتیک تانک پلی اتیلن با ظرفیت 60 مترمکعب در بسیاری از پروژه ها کاربرد دارد بطور مثال در زمان نوشتن این مقاله دانشگاه علوم پزشکی جیرفت 4 دستگاه سپتیک تانک پلی اتیلن هر یک به ظرفیت 60 مترمکعب برای خوابگاه های دانشجویی سفارش داده است که این شرکت در حال تولید این دستگاه ها می باشد . قطر بیرونی سپتیک تانک پلی اتیلن 60 مترمکعب با ابعاد 2.5 در 12.2 معادل 2.75 می باشد یعنی ضخامت بدنه سپتیک تانک پلی اتیلن 60 مترمکعب معادل 10 سانتی متر می باشد . ضخامت عدسی سپتیک تانک پلی اتیلن 60 مترمکعب بین 4 تا 6 سانتی متر می باشد .

دوام و ماندگاری موثر بر قیمت سپتیک تانک

مخزن سپتیک تانک شرکت پارس پلیمر صفاهان برای دوام و نصب سریع و آسان طراحی شده است . به دلیل جنس سپتیک تانک های ما که همه از پلی اتیلن ساخته می شوند. دچار زنگ زدگی یا خوردگی نمی شوند. مواد شیمیایی خاک و مواد شیمیایی و گازهای موجود در فاضلاب تأثیری بر بدنه سپتیک تانک نمی گذارند.

سپتیک تانک پلی اتیلن استاندارد

متاسفانه عده ای از پلی اتیلن با دانسیته متوسط برای ساخت مخزن و سپتیک تانک پلی اتیلن دفنی استفاده می¬نمایند که این موضوع بسیار غلط است. برای تحقیق در زمینه میزان مقاومت مکانیکی مورد نیاز در ساخت سپتیک تانک پلی اتیلن با ما تماس بگیرید . مخزن تانک پکیج تصفیه فاضلاب ما به صورت یک و دو بافله ارائه می‌شود . ما تمامی انشعابات مخزن سپتیک ما را از قبل نصب کرده ایم یعنی تمامی آنها برای نصب فوری از قبل آماده هستند . به تمامی مشتریان خرید سپتیک تانک ، سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره را پیشنهاد می نمائیم.

قیمت سپتیک تانک فاضلاب

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید . همان طور که توضیح داده شد به دلیل متنوع بودن محصولات و تغییر مدام قیمت اولیه پلی اتیلن امکان ارائه پیشنهاد قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره درون سایت بصورت مدون نیستیم .

کارایی مخزن سپتیک تانک

مخزن سپتیک تانک یک محفظه آبگیر است که از جنس آجر ، بتن، فایبرگلاس، PVC یا پلی اتیلن ساخته شده است ، از طریق آن آب سیاه از مخزن توالت و آب گرم از طریق یک لوله از داخل یک ساختمان یا توالت خارجی برای تصفیه فاضلاب اولیه جریان می یابد. فرایندها و فعل و انفعالات بی هوازی درون سپتیک تانک مواد جامد و ارگانیک را کاهش می دهند، اما برای پکیج تصفیه فاضلاب، سپتیک تانک پلی اتیلن و سایر انواع سپتیک تانک تنها متوسط است .

فاضلاب به داخل زمین نفوذ کرده یا از طریق یک لوله فاضلاب به یک ایستگاه تصفیه (نیمه) متمرکز منتقل می‌شود . جمع آوری لجن مدفوع باید به طور منظم از محوطه کاشته شود و به درستی دفع شود . در زیر ویدیو قیمت سپتیک تانک را مشاهده نمایید . هم چنین نسخه pdf این صفحه نیز در پایین قرار گرفته است .

متغیر بودن قیمت سپتیک تانک

سپتیک تانک پلی اتیلن دستگاهی است که از طریق آن فاضلاب خروجی از آپارتمان تجزیه شده و به اّب روان تبدیل می‌گردد . قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن از 2 میلیون تومان آغاز و تا 400 میلیون تومان برای حجم بالای 500مترمکعب ادامه دارد ..

برای اطلاعات کامل تر با ما تماس بگیرید.