فروش سپتیک تانک

سپتیک تانک
فروش سپتیک تانک بسیار پر اهمیت است. سپتیک تانک مخزنی است که در آن فاضلاب، با طی نمودن مراحلی مانند ته‌نشینی، شناور‌سازی و بیولوژیکی تصفیه می‌گردد. کاربرد سپتیک تانک‌ها بیشتر در واحدهای مسکونی و ویلایی، مجتمع‌های مسکونی و اداری، کارگاه‌های عمرانی و ساختمانی، کارخانجات تولیدی و صنعتی، هتل‌ها، رستوران‌ها و مجتمع‌های تفریحی و ورزشی می‌باشد. سپتیک تانک یکی از پرکاربردترین ابزارهای مورد استفاده در صنعت تصفیه فاضلاب مخصوصا فاضلاب بهداشتی- انسانی است. آیا می‌دانید قیمت فروش سیپتیک تانک چقدر است؟ برای دریافت پاسخ این سوال با ما همراه باشید. قیمت فروش سیپتیک تانک با توجه به ابعاد و اندازه و جنس آن تعیین می گردد.

بخش های موثر در فروش سپتیک تانک

سپتیک تانک دارای اجزا و بخش‌های متعددی هستند که در اینجا به اختصار در مورد این بخش‌ها توضیح می‌دهیم:
 • سیستم ورودی فاضلاب
 • سیستم خروجی فاضلاب
 • مخزن اولیه سپتیک تانک
 • دیواره جداکننده
 • خروج بیو گاز (تهویه)
 • مخزن زلال سازی

انواع سپتیک تانک‌ها

سپتیک تانک‌ها اغلب طبق جنس مخازن  به  انواع  بتنی، آجری، پلی اتیلنی و کامپوزیتی تقسیم می‌شوند. با اینکه فرآیند تصفیه آنها شبیه به هم می‌باشد، اما هرکدام  مزایا و معایبی از لحاظ هزینه خرید، سهولت نصب و بهره برداری، سرعت ساخت، دوام، سطح آب بندی و مقاومت استاتیکی بدنه دارند و از این لحاظ با یکدیگر تفاوت دارند.

فروش سپتیک تانک پلی اتیلن

فروش سیپتیک تانک در فهرست بها لحاظ می‌گردد و میتوانید از طریق فهرست بها قیمت خرید و فروش سیپتیک تانک را به دست آورید،  و همچنین به صورت معمول می‌توانید فروش سیپتیک تانک را از طریق شرکت و کارشناسان واحد فروش ما, استعلام نمایید. برای دریافت نمودن لیست قیمت فروش سیپتیک تانک می‌توانید با واحد فروش شرکت ما تماس بگیرید درخواست خود را ارسال نمایید تا همکاران فروش ما در اسرع وقت لیست  قیمت فروش سیپتیک تانک شما را ارسال نمایند. مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن توسط رزین پلی اتیلن با کیفیت خوب و برای مصارف خانگی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. سپتیک تانک پلی اتیلنی یک طراحی ribbed برای کاربرد در زیر زمین دارا می‌باشد. مخازن سپتیک تانک برای مخازن نگهداری فاضلاب، و … کاربرد دارد. مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن در اندازه و برای نیازهای مختلف طراحی و تولید می‌شود. سپتیک تانک فواید و مزایای مواد پلی اتیلنی سبب شده که سپتیک تانک‌های آن نیز طرفدار فراوانی پیدا کند. آب بندی کامل، مقاومت بسیاربالا در برابر خوردگی و سرعت بالای تولید و نصب آنها یکی از مهمترین مزایای سپتیک تانک‌های پلی اتیلنی می‌باشد. مواد اولیه که برای ساخت این سپتیک تانک‌ها به کار می‌رود  پلی اتیلن با گرید 80 یا 100 است . مهمترین مشکل و ایراد این نوع سپتیک تانک‌ها، هزینه بالای آن در مقایسه با سپتیک تانک‌های آجری و بتنی است . اما به دلیل وجود مزایا و فواید بسیار عالی در بازار متقاضیان بسیاری دارد.

فروش سیپتیک تانک بتنی

این نوع از سپتیک تانک‌ها از جنس بتن مسلح و با عیار 400-300 کیلوگرم بر مترمکعب تهیه و تولید می‌شوند. عیار کمت از این میزان  بتن باعث افزایش نفوذپذیری و امکان خوردگی آرماتورها و عیار بالاتر از این مقدار باعث ایجاد ترک در هنگام سردشدن بتن می شود. در ایران سپتیک تانک‌‌های پیش ساخته بتنی 10 مترمکعب ظرفیت دارند و شامل یک قطعه کف،بر اساس ظرفیتشان یک یا چند قطعه بدنه و یک قطعه سقف می‌شوند. باید خاطر نشان کرد که فروش سیپتیک تانک بتنی که یکی از ساده ترین‌ وسایل در تصفیه فاضلاب، رستوران‌ها, فضای مسکونی, اداری و تجاری می‌باشد، رونق دارد. سپتیک تانک در گذشته بصورت سنگی تولید می‌گشته است، اما فروش سیپتیک تانک بتنی پس از تولید سیمان و بتن و روی آوردن تولید‌کنندگان به سپتیک تانک بتنی درجا افزایش یافت. بعد از صنعتی شدن تولیدات، سپتیک تانک بتنی پیش ساخته جایگزین سپتیک تانک سنگی گشت. این برای افرادی که پروژه های خود را در مناطق سردسیر اجرا می‌کردند بسیار پر رونق شد، زیرا سپتیک تانک بتنی درجا برای بتن ریزی به آب و هوای خوب و بدون باران و برف نیازمند است. از این رو کارگاه‌های بی شماری به تولید سپتیک تانک بتنی پرداختند.

روش تهیه قیمت فروش سپتیک تانک

سیمان تیپ 5 در سپتیک تانک بتنی پیش ساخته مورد توجه کارشناسان قرار گرفت زیرا باکتری‌های بی هوازی سیمان معمولی را تجزیه می گشت و سبب تخریب بتن می گشت . تولید کنندگان برای جلوگیری از تخریب بدنه سپتیک تانک بتنی از یک لایه ایزوگام استفاده می‌نمودند. سپتیک تانک بتنی چون سنگین است، برای راحتی حمل و نقل تا حداکثر 15 متر مکعب به صورت پیش ساخته بوده است. از دیگر معایب سپتیک تانک بتنی پیش ساخته این است که باید برای قالب گرد عمودی بسته شود که برای آب زیرزمینی سطح بالا محدودیت محسوب می‌گردد . قیمت فروش سیپتیک تانک بتنی را می توانید از طریق شرکت ما تهیه کنید، هم چنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت فروش سیپتیک تانک بتنی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. چون سپتیک تانک بتنی معایب زیادی دارد به همین خاطر از سپتیک تانک بتنی چندان استفاده نمی‌شود. باید خاطر نشان کرد که اگر نیازمند مشاوره در این زمینه هستید و نمی دانید کدام نوع از سپتیک تانک‌ها می بایست جایگزین سیپتیک تانک بتنی گردد حتما با شرکت ما تماس بگرید تا راهنمایی‌های لازم خدمت شما عزیزان ارائه گردد.

فروش سیپتیک تانک آجری

این سپتیک تانک‌ها را از آجر فشاری و ملات ماسه سیمان تولید می‌کنند. گاهی اوقات به جای آجر از بلوک‌های سیمانی یا سنگ استفاده می‌کنند. مهمترین مشکل این سپتیک تانک‌ها نفوذپذیری بالا و نشت بسیار زیاد از دیواره و کف آنها می‌باشد. این نوع سپتیک تانک اغلب با آجر فشاری و ملات ماسه سیمان تولید می گردد. در بعضی موارد بجای آجر از بلوک سیمانی یا سنگ استفاده می‌گردد. باید خاطر نشان کرد که بزرگترین عیب این سپتیک تانک نفوذپذیری بالا و نشت زیاد از دیواره و کف می‌باشد. از طرفی به دلیل عدم مقاومت دیواره در برابر نشست و فشار جانبی، ترک و درز زیادی در دیواره و کف رخ ‍‌‌ می‌دهد که سبب نشت فاضلاب اطراف می‌شود.

فروش سپتیک تانک کامپوزیتی 

برای به دست آوردن لیست قیمت فروش سیپتیک تانک کامپوزیتی با همکاران ما ارتباط بگیرید. سپتیک تانک کامپوزیتی در واقع مخزنی است که از اجزای متفاوتی تشکیل شده است. کاربرد سپتیک تانک کامپوزیتی در بخش تصفیه فاضلاب است. اجزای این مخازن فاضلاب دارای موارد زیر است
 • سیستم ورودی داخل مخزن
 • مخزن اولیه ذخیره فاضلاب
 • مخزن زلال کننده فاضلاب
 • دیواره جدا کننده دو مخزن
 • سیستم خروجی بیوگاز برای تهویه گاز اضافی
 • سیستم خروجی سپتیک تانک کامپوزیتی کاربردهای متفاوتی دارد و برای فضا‌هایی مانند کارخانه، کارگاه، ادارات، رستوران، هتل و … کاربرد زیادی دارد. به خاطر کاربردهای زیاد این مخازن انواع متفاوتی دارد و از جنس های مختلفی تهیه و تولید می گردد.