فروش پکیج سپتیک تانک

مبانی طراحی سپتیک تانک

سپتیک تانک

سپتیک تانک

تولید و فروش پکیج سپتیک تانک خیلی مهم است بنابراین پکیج سپتیک تانک باید براساس استاندارد های خاصی ساخته شود واز کارکرد و بازده بالایی برخوردارباشد تا فروش بالایی داشته باشد.

هزینه فروش پکیج سپتیک تانک

هزینه فروش سپتیک تانک ها بر اساس ظرفیت ، جنس و اندازه ی آنها متغیر است. به عنوان مثال درآمدی که از فروش پکیج سپتیک تانک پلی اتیلن به دست می آید حداقل دو میلیون تومان و برای ظرفیت های بالاتربه حداکثر 400 میلیون می رسد.

فروش پکیج سپتیک تانک فاضلاب

پکیج سپتیک تانک فاضلاب در واقع مخزنی است که برای تصفیه ی فاضلاب به کار می رود وبه وسیله ی یک دبواره به دو قسمت با انداره های متفاوت تقسیم شده است که در قسمت اول مواد معلق و ذرات درشت ته نشین می شوند .

آگاهی از لیست قیمت فروش پکیج سپتیک تانک

برای اطلاع پیدا کردن از لیست قیمت فروش پکیچ سپتیک تانک از جنس های مختلف باید به شرکت مراجعه کنید یا با مشاوران شرکت تماس بگیرید .

تفاوت چربی گیر با سپتیک تانک

سپتیک تانک یه مخزن است که برای تصفیه ی فاضلاب به کار می رود ولی چربی گیر فقط صرفا برای جمع آوری و از بین بردن چربی ها و مواد معلق خروجی فاضلاب رستوران ها و آشپزخانه ها ، کارخانه ها و…. استفاده می شود.

فروش پکیج سپتیک تانک بتنی

سپتیک تانک بتنی

سپتیک تانک بتنی

فروش پکیج سپتیک تانک بتنی بعد از صنعتی شدن تولیدات ، توسعه پیدا کرد و فورش بالایی دارد و برای پروژه هایی که در مناطق سرد اجرا و پیاده سازی می شوند بهترین گزینه است.

معایب پکیج سپتیک تانک بتنی

• سپتیک تانک بتنی دارد این است که بسیار سنگین است و جابه جایی و حمل آن به مکان مورد نظر دشوار می باشد • برای قالب گرد به طور عمودی بسته شود که این یک محدودیت برای آب های زیر زمینی که سطح بالایی دارند می باشد.

فروش پکیج سپتیک تانک پلی اتیلنی

سپتیک تانک پلی اتیلن

سپتیک تانک پلی اتیلن در پارس پلیمر صفاهان

سپتیک تانک های پلی اتیلنی با ظرفیت های و انداره های متفاوت و بر اساس شرایط محیط ونیاز مشتری ساخته می شوند بنابراین قیمت  پکیج سپتیک تانک پلی اتیلنی بسته به این موارد دارد و باهم متفاوت است شما می توانید برای مشاهده ی لیست قیمت فروش پکیج سپتیک تانک پلی اتیلنی به سایت شرکت مراجعه فرمایید و لیست را مشاهده کنید.

فروش پکیج سپتیک تانک جنس آجری

ماده ی تشکیل دهنده ی این نوع سپتیک تانک ها آجرفشاری است ولی بعضی موااقع برای ساخت پکیج سپتیک تانک آجری ، سنگ یا بلوک سیمانی را به کار می برند. یکی از معایبی که این نوع سپتیک تانک ها دارند این است که دربرابر ترک خوردگی و شکستگی مستحکم نیستند و همین باعث می شود که فاضلاب به محیط اطراف نشت پیدا کند.

فروش پکیج سپتیک تانک  جنس کامپوزیتی

یکی از انواع دیگر سپتیک تانک ها از جنس کامپوزیتی است که مخزنی برای تصفیه فاضلاب است . اگر شما بخواهید از قیمت پکیج سپتیک تانک اطلاع پیدا کنید کافی است که با مشاوران شرکت تماس حاص فرمایید. .