محصولات پارس پلیمر

سایت سپتیک تانک
شرکت پارس پلیمر صفاهان تولید کننده انواع لوله های پلی اتیلن و پلی پروپیلن دوجداره، مخازن پلی اتیلن دوجداره، سپتیک تانک ، پکیج تصفیه فاضلاب ، چربی گیر، مخازن ضد اسید، منهول(آدم رو) و حوضچه های پلی اتیلن دو جداره، ورق دو جداره، کالورت (پل) پلی اتیلن دو جداره با سابقه درخشان یکی از معتبر ترین شرکت ها در این حوضه می باشد. شرکت پارس پلیمر صفاهان با در اختیار داشتن مدیران و کارشناسان با تجربه ،متخصص و کارآزموده خود سعی دارد با درک و شناخت صحیح از نیازهای مشتری و راهنمایی صادقانه ، در انتخاب و بهره برداری صحیح از محصول مورد نیاز مشتری را مشاوره و سرانجام با کسب اعتماد مشتری را به خرید محصولات جلب نامید. محصولات تولیدی این شرکت عبارتند از:

سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره

سپتیک تانک ساده ترین و ارزانترین روش جهت تصفیه طبیعی فاضلاب می باشد که تصفیه فاضلاب به روش بی هوازی انجام می شود.سپتیک تانک پلی اتیلن دو جداره اسپیرال نیاز به فضای باز جهت هوادهی و جذب اکسیژن ندارد. از نظر طراحی و اجرا ساده و به همین دلیل قیمت آن مناسب و مقرون به صرفه می باشد. این سیستم معمولا در مناطق روستایی و یا جاهایی که پراکندگی جمعیت وجود دارد، استفاده میگردد .سپتیک تانک های پلی اتیلن بصورت مخزنی یکپارچه و دارای یک یا دو دیواره جدا کننده داخلی جهت ذخیره موقت فاضلاب، زلال سازی و رقیق سازی فاضلاب میباشد. شرکت پارس پلیمر صفاهان بزرگترین تولید کننده سپتیک تانک در ایران، با داشتن امکانات فنی، و تجهیزات به روز که قیمت فروش آن بر اساس نیاز کارفرمایان محترم ارائه می گردد.

چربی گیر

وظیفه اصلی چربی گیر جمع کردن چربی و روغن از پساب ها می باشد. چربی و روغن یکی از آلاینده های عمومی در انواع فاضلاب ها هستند. گاهی اوقات میزان چربی و روغن ها آنچنان بالاست که حذف روغن و چربی ها ضرورت پیدا می کند. وجود چربي در فاضلاب سبب گرفتگي لوله هاي فاضلاب و نيز پر شدن چاه بعلت گرفتگي ديواره چاه مي شود. بنابراين حذف آن به مراتب هزينه هاي کمتري نسبت به باز کردن لوله ها و يا کندن چاه مجدد دارد. فاضلاب هایی مانند فاضلاب های خروجی آشپزخانه های صنعتی، رستوران ها، قالیشویی، کارواش، و تعمیرگاه های مرکزی و … دارای چنین آلاینده هایی هستند. به سبب کارایی و هزینه کم روش شناور سازی ثقلی، امروزه در اغلب موارد از این روش برای حذف چربی و روغن ها از فاضلاب استفاده می شود.

پکیج تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب به منظور جلوگیری از آلودگی آب و محیط زیست و سپس استفاده بهینه از پساب خروجی حاصل از تصفیه باعث گردیده همگان به اهمیت تصفیه فاضلاب پی ببرند. با استفاده از فن‌آوری های بروز و متداول دنیا در احداث تصفیه خانه های فاضلاب شهرها، روستاها و مناطق صنعتی و تفریحی و… قدم برداشته و با راه اندازی تصفیه خانه ها با استفاده بهینه و مجدد از پساب آن و جلوگیری از آلوده شدن آب های زیرزمینی و جاری و حفظ محیط زیست قدم بردارند. فاضلاب خروجی در شهرها ، روستاها و مناطق صنعتی و تفریحی و… توسط شبکه جمع آوری به یک محل منتقل میگردد و با توجه به حجم فاضلاب جمع آوری شده که از چند لیتر تا چندین میلیون مترمکعب در شبانه روز متغیر باشد را می توان توسط طراحی یک سیستم تصفیه فاضلاب پالایش و تصفیه نمود.

لوله‌های پلی اتیلن اسپیرال

شرکت پارس پلیمر صفاهان، لوله های پلی اتیلن دوجداره اسپیرال را به گونه ای طراحی گرده که مقاومت زیادی در برابر بار خارجی دارد. سطح داخلی و خارجی این نوع لوله صاف و مطابق استاندارد ISIRI 9116-2 می‌باشد. بطور کلی لوله های پلی اتیلن دو جداره در پروژه هایی که لوله ها فاقد فشار داخلی و یا جریان سیال به صورت ثقلی می باشد، استفاده می گردد. لوله‌های پلی اتیلن اسپیرال به صورت های زیر قابل استفاده و اجرا می باشد: مدفون در خاک، نصب در روی زمین و یا زیر آب

مخازن پلی اتیلن دوجداره

مخازن پلی اتیلن دوجداره برای ذخیره نمودن آب، نفت، بنزین، گازوئیل، اسید، بازها و سایر مواد شیمیایی و به عنوان سیلوی مواد جامد و سپتیک تانک استفاده می شود. مخازن پلی اتیلن دوجداره از لوله های پلی اتیلن دوجداره اسپیرال تولید می گردد و می توان از انواع سایز لوله دو جداره مانند 1000 ,1200 ,1400 ,1500 ,1600 ,1800 ,2000 ,2200و 2500 میلیمتر استفاده نمود.ظرفیت مخازن یکپارچه از 1000 لیتر / یک متر مکعب تا 80.000 لیتر / 80 مترمکعب با طول حداکثر 16 متر می باشد.

مخازن ذخیره اسید

شرکت پارس پلیمر صفاهان در ساخت مخازن ذخیره سازی اسید و مواد شیمیایی برای کاربردهای ذخیره ی مواد اسیدی / قلیایی ضعیف، تا اسید های قوی تر مانند اسید سولفوریک 96٪ یا هیدروکسید سدیم 50٪ تخصص داشته و تا کنون پروژه های مختلفی را طراحی و اجرا نموده است. تیم متخصص طراحی مخزن ما قادر است در هر مورد به صورت جداگانه مخازن موجود و یا مورد نیاز کارفرما را بررسی و باز بینی نموده و راه حل های موجود برای ذخیره سازی مواد شیمیایی خورنده را پیشنهاد نماید. رسالت مهم واحد کنترل کیفیت پارس پلیمر صفاهان عبارتند از: • بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی از طریق نظارت بر استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مطابق با استاندارد • کنترل دقیق در مراحل تولید و فرایند های مکمل تولیدی • رعایت قوانین و استاندارد های ملی و بین المللی در آزمایشگاه • استفاده از پرسنل متخصص و صلاحیت دار در واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه جهت انجام صحیح و دقیق دستور العمل ها و آزمون ها • آموزش های دوره ای پرسنل به منظور اتقاء دانش و مهارت آنها • گسترش ارتباط و همکاری با مراکز علمی و تحقیقاتی