خرید پکیج تصفیه فاضلاب

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب انسانی

خرید پکیج تصفیه فاضلاب یکی از مهمترین گزینه ها برای تصفیه فاضلاب است و در حال حاضر رواج پیدا کرده‌است. پکیج تصفیه فاضلاب انواع متفاوتی دارد مانند پکیج فلزی و پلی اتیلنی و برای موارد گوناگونی استفاده می‌شود از جمله تصفیه فاضلاب انسانی، تصفیه فاضلاب صنعتی، تصفیه فاضلاب بهداشتی و تصفیه فاضلاب بیمارستانی. هدف اصلی استفاده و خرید پکیج تصفیه فاضلاب ، ساخت تصفیه خانه کوچک می‌باشد.

پکیج تصفیه فاضلاب فرآیند حذف آلاینده ها از فاضلاب شهری است که عمدتا فاضلاب خانوار و بعضی از فاضلاب های صنعتی را شامل می شود. فرایندهای فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی برای حذف آلاینده ها و تولید فاضلاب تصفیه شده (یا پساب) استفاده می شود که برای آزادی محیط زیست ایمن است. یک محصول جانبی پساب فاضلاب، زباله نیمه جامد یا ماده آبکی به نام لجن فاضلاب است. لجن قبل از اینکه مناسب برای دفع یا کاربرد زمین باشد، باید تحت تصفیه قرار گیرد.

خرید پکیج تصفیه فاضلاب

خرید پکیج تصفیه فاضلاب همان واحدهای متفاوت و به هم پیوسته فرآیند تصفیه فاضلاب است که این واحدها طبق پارامترهای پساب و دبی فاضلاب متغیر می‌باشند. تصفیه خانه‌های کوچک اغلب با خرید پکیج تصفیه فاضلاب فلزی، پلی‌ اتیلن و کامپوزیت انجام می‌گردد. با توجه به شرایط پروژه مانند هزینه ساخت، اجراء و بهره برداری، میزان فضای در دسترس و شرایط جوی و محیط نوع پکیج‌های تصفیه را انتخاب می‌کنند.

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب انسانی

فن آوری مورد استفاده برای تصفیه فاضلاب ترکیبی از فرآیند تصفیه بیولوژیکی و جذب بی هوازی / هوازی است. این روند طی ده سال گذشته خود را ثابت کرده است تا قابل اعتماد و مقرون به صرفه باشد. این فرآیند باکتری ها را برای کاهش بار BOD و نیز نیتریفیکاسیون و تلقیح آمونیاک استفاده می کند. فرآیند تصفیه، جذب، حذف فسفات ها و فلزات سنگین موجود در پساب را تضمین می کند.

ریشه های فاضلاب

خرید پکیج تصفیه فاضلاب توسط موسسات مسکونی، نهادی، تجاری و صنعتی استفاده می شود. شامل مایع زباله خانگی از توالت، حمام، دوش، آشپزخانه و… است. در بسیاری از مناطق، فاضلاب همچنین شامل زباله های مایع از صنعت و تجارت است. برای اکثر شهرها، سیستم فاضلاب نیز بخشی از پساب صنعتی را به کارخانه تصفیه فاضلاب منتقل می کند که معمولا برای پیشگیری از این کار خود کارخانه ها به کاهش بار آلاینده ها می پردازند. اگر سیستم فاضلاب یک فاضلاب ترکیبی باشد، پس از آن، رواناب شهری (جریان آب باران) را به تصفیه خانه فاضلاب منتقل می کند.

آب فاضلاب می تواند از طریق لوله گذاری و به کمک گرانش و پمپ ها به سمت تاسیسات تصفیه آب حرکت کند. قسمت اول فیلتراسیون فاضلاب به طور معمول حاوی یک صفحه بار برای فیلتر کردن مواد جامد و اشیای بزرگ است. قبل از تصفیه اصلی فاضلاب، چربی و روغن نیز حذف می شود.

فاضلاب صنعتی

فاضلاب صنعتی ممکن است شامل آلاینده ها باشد که نمی توانند با تصفیه فاضلاب معمولی حذف شوند. همچنين جريان متغير ضايعات صنعتي در ارتباط با چرخه هاي توليد ممکن است ديناميک جمعيت واحدهاي درماني بيولوژيکي، مانند روند لجن فعال را برهم بزند.

یکی از مهمترین موارد استفاده و خرید پکیج تصفیه فاضلاب و آب خروجی، استفاده از آب تصفیه شده برای آبیاری فضای سبز و  آب فلاش تانک است.

در زمان ساخت و ساز بیمارستان‌ها و ساختمان‌های بزرگ و پرجمعیت باید به این مسئله توجه کرد که از فاضلاب تولید شده چه استفادهای می‌توان داشت. با پکیج‌های تصفیه فاضلاب می‌توان آب را تصفیه کرده و برای موارد مختلف استفاده کرد.

فن آوری ها و فرآیندها

شفاف سازی
کلرزنی / ضدعفونی کردن
تمدید Aeration – EA
فرآیند لجن فعال
نیتریفیکاسیون / دی نتیریفیکاسیون
جداسازی نفت و آب – OWS

تصفیه تركیبی

مصرف آب از یک سو و از سوی دیگر مشکلات ناشی از آلودگی منابع آب هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. مسئولین آب و فاضلاب برای کاهش دادن میزان آلودگی آلاینده‌ها در پساب اقدام به طراحی، تولید و ساخت پکیج تصفیه آب گرفتند و در راستای آن خرید پکیج تصفیه فاضلاب نیز افزایش یاید.
به دلیل داشتن تنها یک کره زمین ضروری است، حفاظت از محیط زیست با تمام قدرت انجام شود و از طرفی مقدمات این کارباید فراهم شود که خود مشکلی چند جانبه بوده و گاهی اوقات امکان اجرایی شدنش نیست.یکی کارهای بسیار مهم، کنترل و دفع درست فاضلاب‌ها و نظارت بر پساب‌های تولیدی و بازیابی آب می‌باشد.

استفاده و خرید پکیج تصفیه فاضلاب

با استفاده از روش لجن فعال تصفیه فاضلاب در پکیج انجام می‌شود. تصفیه فاضلاب با این روش آسان‌تر و کیفیت پساب خروجی بهتر است، به همین علت نسبت به سایر روش‌ها تصفیه فاضلاب اولویت بیشتری دارد و اغلب از این روش برای تصفیه فاضلاب استفاده می‌شود. یکی از مهمترین و بارزترین دلایلی که موجب استفاده از روش لجن فعال می‌شود عدم تولید بوی بد و نامطبوع است. این روش انرژی بیشتری مصرف می‌کند اما فضای کمی را هم اشغال می‌کند به همین علت بیشتر مورد پسند می‌باشد.