اتصالات لوله

اتصالات دوجداره پلی اتیلن / پلی پروپیلن

اتصالات شامل انواع سه راهی، زانو، تبدیل و در کل سازه هایی هستند که در برخی از پروژه های خطوط لوله و شبکه های جمع آوری و انتقال سیالات کاربرد دارند.

با توجه به اینکه یکی از مزایای منحصربه فرد طراحی، انتخاب و اجرای خطوط لوله با استفاده از لوله های دوجداره پلی اتیلن / پلی پروپیلن، ساخت سریع و آسان اتصالات مقاوم، یکپارچه و آب بند مورد نیاز طرح می باشد.

از این رو شرکت پارس پلیمر صفاهان با داشتن دانش فنی بالا و تجهیزات بروز و پیشرفته تمامی نیاز کارفرما را در زمینه اتصالات دوجداره پلی اتیلن و اتصالات دوجداره پلی پروپیلن بر آورده می سازد

یکی از معضلات بخش انتقال سیالات در بکارگیری اتصالات بدون کیفیت و کاربرد نادرست آن می باشد.

عدم استحکام و آب بندی لازم در اتصالات استفاده شده در خطوط لوله، سبب نشت سیال و بدنبال آن آلودگی زیست محیطی و سایر مشکلات ناشی از آن شامل نفوذ ریشه گیاهان به داخل شبکه و انسداد مسیر می گردد و درمناطقی که سطح آب زیرزمینی بالا می باشد، نفوذ آب به داخل شبکه انتقال باعث مشکلات عمده در تصفیه خانه می گردد.

در شرکت پارس پلیمر صفاهان با توجه به دانش فنی به روز و سوابق و تجارب بدست آمده در پروژه های گوناگون، انواع اتصالات مورد نیاز پروژه ها ، طراحی و با کیفیت تولید گردیده و باعث تسریع در اجرا، کاهش هزینه، افزایش طول عمر پروژه های عمرانی می گردد.

از خصوصیات بارز این اتصالات
نصب آسان
مقاومت در برابر نیروهای فشار و خوردگی، وزن سبک، کاهش هزینه های خرید و نصب
اتصالات دوجداره پلی اتیلن، دوام و زمان کارکرد طولانی این نوع اتصالات باعث
استقبال از این نوع در پروژه های فاضلاب شده است، اتصالات همگن  و متنوع سبب تضمین اجرای طرح با کیفیت می شود.